Kilometricii şi spaţiile din postări
Kilometricii sunt de două tipuri. Acei care zapizdesc câte un post de un kilometru fără spaţii. Şi cei care zapizedsc câte un post de un kilometru cu spaţii. Chiar dacă nu sunt kilometric eu folosesc multe spaţii în postările de pe blog. Sau cum mai spun eu - las un pic de aer. Chiar între ultima frază şi butonul recommend las spaţiu. Traian Vasilcău face parte din a doua parte aSursa
2012-07-06 15:25:00