Citez…
Am realizat în timp că, de fapt, fiecare zi despre care nu poți sa povestești ceva frumos sau plăcut, e o zi în care ai fost orb și surd, o zi în care ai ales sa nu fii atent, să nu asculți, să ignori…o zi pe care tu ai făcut-o urâtă și nesemnificativă..
Am sa pun aceste cuvinte undeva unde sa le citesc zilnic… cred ca astfel va parea mai colorata lumea asta plina de nuante gri.
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dginduriratacite.wordpress.com%26blog%3D25875690%26post%3D296%26subd%3Dginduriratacite%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-05 11:25:45