Seminar pentru familii la Spokane
Cele 7 lecții ale Cursului de Căsătorie le-am cuprins în două weekend-uri. Ceva neobișnuit pentru noi, întrucât Cursul e gândit pentru o întâlnire pe săptămână. Sigur că, la distanțele Americii, trebuie să ne ajustăm și altfel. Așa că, prin harul și înțelepciunea lui Dumnezeu am reușit să-l scoatem în capăt cu bine. Mulțumim pastorului Nicolae [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dcursdecasatorie.wordpress.com%26blog%3D5045084%26post%3D1751%26subd%3Dcursdecasatorie%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-04 06:57:32