Momente...
![](http://4.bp.blogspot.com/-VBgLKbjZ2SM/T_H0R7PB58I/AAAAAAAAA4s/LIHpk4_JX0U/s320/so_leave_the_memories_alone_by_cloud_room.jpg)
Cu siguranță și în memoria ta există momente pe care nu le vei putea uita niciodată. Momente pe care le poți trăi doar o dată în viață... Momente pe care ai da orice să le întorci. Momente adevărate... Momente vii!!..
Momentele fericite sunt foarte valoroase! Ele ne crează viața... Ele ne demonstrează că nu am trăit în zadar și că nu trebuie să dai cu piciorul unei șanse pe care nu o să o mai ai... O șansă care nu îți bate la ușă în fiecare zi...
Trăiește-ți viața la MAXIM și savurează din cât mai multe momente pozitive!
Sursa
2012-07-02 22:27:00