4 + 3 schimbări pe care le-a făcut recent Facebook-ul
Facebook-ul face practic zilnic schimbări, ba schimbă cum se afișează fotografiile, ba cum să cumperi Facebook ads sau cum să vorbești pe inbox. Vă arăt 7 schimbări care eu le folosesc, îmi plac sau nu-mi plac. Despre adăugarea rolurilor la administrarea paginilor de Facebook nu vorbesc, eu nu prea le văd cu ochi buni. 4 [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dalexlebedev27.wordpress.com%26blog%3D5457101%26post%3D6518%26subd%3Dalexlebedev27%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-06-29 10:39:59