(video) Mulțumesc, Ștefan! Fără de picioare. Cu voință de fier. Plin de viață. Un campion.
În această săptămână am învățat multe lucruri. N-am citit vreun bestseller. Și nici la traininguri n-am fost. Am cunoscut un tânăr de 20 de ani – Ștefan Roșca. Fără de picioare. În cărucior. Cu voință de fier. Muncitor. Plin de viață. Un campion. Era duminică din nou în Moldova. Stăteam tolănit pe pat și-mi ciufuleam [...]Sursa
2011-06-03 19:42:25