fără sens
cui nu-i place weekendu..?weekendu e buun,dar scurt..cu excepţia acestui weekend-văzut de la fereastră el pare luung..şi e fff ploios..
weekendu e aşa de tare aşteptat..kiar cu 2 zile înaintea lui tot mă gîndesc cînd să vină oare..şi vine liniştit..şi baţ cînd pleacă în grabă..nu-l mai vezi..
ca şi Moş Crăciun, parcă vine numa la cei cuminţi..da şii drept îi drept - vine mai des
da nu'ni place că se duce..tăt timpu planurile pe duminică nu se mai realizează..de atîta că duminica s-o terminat..şi vine lunea cea grea.tre de făcut ordine în zilele săptămînii..şi în viaţa noastră tot :(..:)
Sursa
2010-10-10 23:00:42