Marginalizaţi ori comozi?
Se tot frăsuiesc unii că tinerii sunt neglijaţi în cadrul partidelor, ignoraţi, marginalizaţi. Se aduc statistici care confirmă că tinerii sunt împinţi mai spre coada listelor electorale. De câtă nedreptate şi miopie dă dovada clasa politică moldavă, cu dinozaurii ei ramoliţi, par să spună dezamăgiţi blogherii, ziariştii ori analiştii politici. E ciudat totuşi că persoanele revoltate [...]Sursa
2010-10-09 18:17:35