Moldova, ai raport pentru timpul scurs
O întrebare foarte bună – cum de monitorizat şi analizat suma, distribuirea în procente, eficienţa timpului folosit pe activităţi/proiecte în parte?
De mai mult timp mă foloseam de google docs unde-mi notam din fiecare în fiecare 1/2 oră cu ce m-am ocupat. Apoi importam in access şi lunar generam rapoartele pentru timpul utilizat. Pe clienţi/ocupaţii aparte, zilnic şi sumar. Asta aşa, ca să nu mă trezesc că lucrez pentru vreun… continuare
Sursa
2010-10-04 21:44:56