MAI POŢI?
![](http://www.wassupady.com/wp-content/uploads/vise.jpg)
Cat poate duce inima ta?Cate kilograme de supărări si dezamăgiri?Cate răni se pot vindeca?În ultimile două luni am trecut prin prea multe dezamăgiri,tristeţi,supărări,dar cum se zice:``Totul are un sfarsit``.Mă simt happy,mă simt implinta,dar nu în totalitate.Mă aşteaptă o viaţă nouă-studenţia.Am început a-mi face bagajele şi încerc să iau cu mine doar necesarul,dar pentru mine totul e ....NECESAR!:))Aş dori să dau un sfat celor ce luptă pentru visele lor:TOŢI AVEM UN LOC SUB SOARE,VISAŢI FRUMOS,CHIAR DACĂ ALTII NU VĂD FRUMUSEŢEA VISELOR VOASTRE,LUPTAŢI PANĂ LA CAPĂT,CHIAR DACĂ CEI DIN JUR ÎNCETEAZĂ A VĂ INCURAJA!!Suntem oameni simpli,cu ups and downs,dar ``nu lăsa-ţi visele să piară,pentru că dacă visele mor,viaţa nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate să zboare``
Cu drag,a voastra Doinitsa BNe auzim din cealaltă parte a Romaniei!
Sursa
2010-10-04 19:26:24