Prin dezbateri se află adevărul
Secolul XXI e secolul comunicării, scopurile cele mai importante fiind crearea dialogurilor şi a colaborărilor, formând un păianjen relaţionist. O iniţiativă în acest sens a fost lansată recent prin prima ediţie a simpozionului „Perspective de integrare în Uniunea Europeană a Republicii Moldova”, care a avut loc la Eforie Sud, din iniţiativa [...]Sursa
2010-10-03 20:16:47