Afaceri sportive
![Stadionul Zimbru](http://desmond.yfrog.com/Himg36/scaled.php?tn=0&server=36&filename=xjiy.jpg&xsize=640&ysize=640)
Coada de azi dimineață. Foto: Gicu Sorici
Azi au fost puse în vânzare biletele pentru meciul Moldova – Olanda, din 8 Octombrie. De dimineață s-a creat coadă. Către orele 14:00 mă aflam la fața locului. Nu am reușit să mai prind vreun bilet pentru meciul de Vineri și nu din cauza că am am venit târziu, ci din cauză că există tâmpiți care i-au câte 100 bilete deodată și în preajma meciului fac afaceri cu el.
Iată așa rulează businessul, cel sportiv.
Sursa
2010-10-03 18:38:07