Sondaje pe blog
![](http://1.bp.blogspot.com/_mA2SWiJd7Z8/TKiMpbZ9mSI/AAAAAAAAANU/3_62JaRqmI0/s200/chart_by_ALeXuTza28.jpg)
De astăzi, 03.10.10, se dă start sondajelor pe blog. Nu vă speriaţi, n-o să vă plictisesc cu sondaje electorale, sunt pe tema cinematografiei. Personal îmi place să particip la tot felul de anchete şi sper că şi pe voi, cititorii blogului, vă voi intriga de a răspunde la "investigare".
![](http://image.md/images/12212121.jpg)
Deci, în dreapta, acum votaţi "Cel mai bun film de Christopher Nolan". M-am decis la acest sondaj după premiera gălăgioasă - Inception.
Sondajul nu are un termen limită, dar într-o perioadă rezonabilă va fi schimbată întrebarea.
Sursa
2010-10-03 17:17:00