Institutul Militar „Alexandru cel Bun” a marcat 18 ani de la fondare
Vezi galerie foto pe www.army.md Cu prilejul împlinirii a 18 ani de la constituire, sâmbătă, 2 octombrie, Institutul Militar „Alexandru cel Bun” şi-a organizat o zi a “uşilor deschise”, la care au fost bineveniţi toţi cei care au dorit să-i treacă pragul, notează Arena. Potrivit organizatorilor, la eveniment s-au adunat peste 1.000 de vizitatori din toate raioanele republicii, majoritatea fiindSursa
2010-10-03 15:23:56