Ce promovăm astăzi prin intermediul internetului?
Nu sunt o scriitoare talentată, însă nu am încercat şi nici nu o să încerc (nu-mi stă în fire) să scriu cu cuvinte atât de grosolane despre orice şi la orice temă. Limba noastră română dispune de atâtea cuvinte care pot exprima adevărul care ne înconjoară, însă unii dintre "noi" continuă să vorbească aşa cum le este comod.... Cred că atunci când ne luăm responsabilitatea să promovăm, trebuie săSursa
2010-10-01 23:50:00