frunzişuri.
Se-apropie aniversarea frunzelor lovite de ploaie. Amintirea întâmplărilor mele vine din viitor, nu din trecut. Deci spun: se vor dărâma mari frânghii de ploaie prin aerul umed care ne-a-nfăşurat înserările. Inimă, inimă, planetă misterioasă, suflete, suflete, aer prin care se-apropie imaginile tale tandre, puţin fluturate de respiraţia mea. Se-apropie aniversarea frunzelor lovite de ploaie, aniversarea [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=choopachoops.wordpress.com&blog=2221496&post=3317&subd=choopachoops&ref=&feed=1)
Sursa
2010-10-02 00:25:13