Preţuri europene, deservire ca la "moldoveni"
Am criticat în precedentul articol preţurile exagerate de la cafenelele de la noi. Acum am să vorbesc despre calitatea serviciilor de la localurile noastre "ce vor să ne hrănească".A doua zi după ce am fost la cafeneaua de la Malldova Shopping, am ieşit, iarăşi cu colegii şi cu studentul italian, la cafeneaua "La plăcinte". Am comandat o plăcintă cu brânză de vacă şi verdeaţă (25 lei) şi oSursa
2010-10-01 23:22:22