Salut, din nou
Datorită impactului inevitabil cu ultimul an de liceu, fizic nu îmi permit să mai duc blogul pe nişă profesională. Din acest motiv renunţ la blogging-ul care-l duceam anterior.
Nu, nu mă las de blogging, trec la o altă etapă, iar aici vreau să fie doar aer personal. Aici voi plasa lucrări de-ale mele, voi împărtăşi impresii despre evenimentele la care am participat sau indivizii cu care am interacţionat.
Sursa
2010-10-01 15:28:43