Lie to Me: Vlad Filat
Lie to Me este o rubrică unde vă invit să comentați poziția corpului, gesturile, expresiile faciale, expresia ochilor, etc. personajelor din poza săptămînii. În fiecare vineri voi afișa o fotografie nouă, iar luni voi desemna caștigătorul unui premiu mic de încurajare.
Astăzi comentăm fotografia lui Vlad Filat din timpul conferinței de presă organizată imediat după investirea sa în funcția de prim-ministru al RM.
Sursa
2010-10-01 12:17:08