Fundația “Dinu Patriciu” a oferit 55 de burse pentru studenții basarabeni
Fundația “Dinu Patriciu” a făcut publică astăzi lista celor 55 de studenți basarabeni care vor beneficia de o bursă lunară, bursă oferită în cadrul programului național “Inventează-ți Viitorul!”
Lista bursierii Fundației poate fi descărcată AICI.
Felicitări tuturor pentru această șansă, în special studenților Universității “Ștefan cel Mare” Suceava – Mircea Iurcu, Irina Gajim și Valeria Goțonoagă, cât și fostelor eleve ale Colegiului “Dimitrie Cantemir” - Ina Savca și Carolina Starciuc.
Fie ca această bursă să vă ajute la edificarea viitorului vostru!
imagine: dinupatriciu.ro
Sursa
2010-10-01 09:17:34