Superputerile organismului uman
Super Forta Probabil multi au auzit de povestea “femeii care a ridicat o masina cu mainile” si credeti sau nu, acest lucru chiar s-a intamplat. Angela Cavallo, al carei fiu a fost prins sub rotile masinii la care lucra , a ridicat singura masina, si a reusit sa-l scoata pe acesta de acolo. Masina despre care vorbim avea o greutate de o tona si jumatate… De ce nu putem face asta tot timpul?Sursa
2010-10-01 09:00:00