Ребята, давайте жить дружно
Nu vreu să par că sunt în panică sau că mă stresez tare. dar cred că ar fi o greșeală dacă nu vom merge să votăm la alegeri, chiar dacă nu ne plac partidele din aie. revenirea comuniștilor nu va fi una dulce. deși îmi dau seama că ai tișnicilor, de exemplu, le e până într-un loc de cine e la putere, glavna bani să iasă (exagerare la locul ei). în caz contrar, dacă avem un rezultat roșu pe 29 sau 30 noiembrie, este posibilitatea ca pe bloguri să apară mai multe mesaje de genul „îmi bag… și mă duc”. sau, mai dificil și interesant (?) – riscăm toți să ne facem consilieri pe probleme de implicare.Sursa
2010-09-29 23:44:38