Strategii şi liste electorale
Ion DruţăA început nebunia listelor electorale, toate partidele, partiduţele au început să îşi chipluiască propriile liste, care constituie o sută şi una de persoane. Fiecare trăieşte cu sentimentul că lista s-a va trece, iar partidul său va intra victorios în parlament. Cuvântul „Strategie” este probabil cel mai pronunţat prin toate sediile din Chişinău, ce strategie [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=familiad.wordpress.com&blog=1697482&post=1272&subd=familiad&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-29 08:53:00