Ce mult ne bucurăm pentru Gabi Gorun…
Duminică, 26 septembrie, sărbătoare pentru familiile “rodite” în biserica “Isus Salvatorul”. La Chișinău s-a dat startul jubileului de 20 de ani, la Tacoma (la marginea pămîntului), am sărbătorit Secerișul pămîntesc și cel duhovnicesc – Botezul a 4 tineri. Gabriela Gorun și-a mărturisit credința în Domnul Isus și în apa botezului. Atît fratele Iurie, sora Doina, [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=cursdecasatorie.wordpress.com&blog=5045084&post=884&subd=cursdecasatorie&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-29 06:27:38