COMUNICAT DE PRESĂ al Consiliului Local al Copiilor şi Tinerilor Chişinău
Onoraţi reprezentanţi Mass-media, Consiliul Local al Copiilor şi Tinerilor din Chişinău Vă invită la seminarul municipal “Probleme şi necesităţi ale tinerilor jurnalişti din instituţiile preuniversitare din municipiul Chişinău”. CE? – Seminarul municipal “Probleme şi necesităţi ale tinerilor jurnalişti din instituţiile preuniversitare din municipiul Chişinău” CÂND? – 30 septembrie 2010, cu începere la ora: 14.30 UNDE? [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=clctedu.wordpress.com&blog=10760657&post=1160&subd=clctedu&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-29 00:09:48