Scump, dom-le, scump
Am fost ieri cu colegii la o cafenea din Malldova Shopping, alături de unde se joacă bowling. Avem un student internaţional în grupă, un italian, şi să ieşim împreună cu el. Mi-am comandat cea mai ieftină băutură, un Sprite. Mi-au adus o sticluţă mititică de 250 ml. Bah!... 20 lei pentru 250 ml de apă? Nici să-ţi saturi setea nu-ţi ajunge.Well, îl întreb curios pe colegul meu din Italia cum i seSursa
2010-09-28 11:13:18