Revin
Şi pentru că azi a fost “prima zi de şcoală” am zis să dau start şi activităţii mele pe blog
Nu ştiu dacă mi-a fost dor sau nu, ştiu că am aşteptat totuşi “conversaţiile acustice”, serile de folk, am aşteptat zilele în care 4 alarme încearcă să mă trezească pentru a merge la ore, am aşteptat şi zilele şi nopţile în care sunt legată de internet ca de ceva drag şi scump, am aşteptat să răsară din nou acea sămânţă de nelinişte şi emoţii în suflet…
Şi iată-mă, la începutul sfârşitului, adică în ultimul an de CiRiPit. Nici nu-mi vine a crede…
Şi pentru că mai simt gustul dulce al verii am să povestesc şi câte ceva din mica mea vacanţă, dar mâine…
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=ludmilag.wordpress.com&blog=5325659&post=3336&subd=ludmilag&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-27 23:21:27