Vlad Filat a inspectat astăzi şantierele de construcţie a caselor pentru sinistraţii din localităţile Cotul Morii, Nemţeni şi Obileni, raionul Hînceşti
www.gov.mdLa şantierul de construcţie pentru localitatea Cotul Morii, Premierul a prezidat o şedinţă de lucru cu participarea factorilor de decizie din cadrul ministerelor de resort, antreprenorilor, conducerii administraţiei publice locale, şefilor de şantier.
Sursa
2010-09-27 15:03:23