Moştenire comunistă, lipsă de educaţie, neprofesionalism sau…
Am prins câteva minute de dezbatere la Jurnal TV la tema minorului reţinut şi, în general, a acţiunilor abuzive, neîndreptăţite ale poliţiei. Cu părere de rău, ţin să remarc că reprezentantul MAI, Chiril Moţpan, a rămas cu acelaşi discurs de când a fost investit în funcţie, la care ţine mult şi nu să încumetă să [...]Sursa
2010-09-27 16:03:15