Apu’ ce, se poate de strecurat în depozitele SIS?
Două ipoteze îmi apăru. Despre SIS. Una rea şi una buna. În timp ce vizitam www.SIS.md. (…Da de ce să nu-i vizitez, dacă şi ei mă onorează cu vizitele?) Acolo am citit declaraţia lor de presă din 24/09/2010.
Tare interesantă:
În legătură cu recentele apariţii în mass-media a unor informaţii precum că ploile au distrus zeci de dosare ale deţinuţilor politici, păstrate în arhivele SIS, Serviciul de presă şi relaţii
Sursa
2010-09-27 15:10:16