Mă retrag din funcțiile de conducere de la UNIMEDIA și mă implic în politică
După alegerile parlamentare anticipate din 28 noiembrie 2010, voi rămâne să trăiesc în R. Moldova. Nu voi pleca din țărișoara noastră, chiar dacă neprietenii s-au grăbit anterior să-mi ureze “Drum bun!” Comuniștii nu au șanse să revină la guvernare, dacă noi, cei care ne dorim să trăim într-un stat democratic, ne vom implica activ în [...]Sursa
2010-09-27 11:11:01