America nu e colt de rai sau al treilea weekend in Seattle: viata e frumoasa :)
Iata ca insfirsit reusesc sa te accesez, dragul meu blog . Am deja 3 saptamini aproape de cind sunt plecata din tara. Pina acuma multe s-au intimplat, multe si marunte: de la timpan spart in timpul zborului pina la 2 zile de retreat cu echipa pe o peninsula formidabila…. Infine, lucrurile se aseaza pas cu [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=liubaceban.wordpress.com&blog=9996892&post=319&subd=liubaceban&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-27 09:22:16