Şcoala Traducătorului Profesionist îşi deschide uşile în perioada 2 octombrie – 18 decembrie
Şcoala Traducătorului Profesionist îşi deschide uşile, în perioada 2 octombrie – 18 decembrie, pentru toate persoanele care doresc să obţină abilităţi de traducător sau de a creşte calitatea serviciilor prestate în domeniu. Data limită a înscrierilor este 25 septembrie 2010.Scopul seminarelor este de a instrui şi a împărtăşi experienţa şi cunoştinţele acumulate de membrii Asociaţiei [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=clctedu.wordpress.com&blog=10760657&post=1151&subd=clctedu&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-26 22:14:35