Plăcerile vieţii
Iată-mă că stau cu cartea de chimie în mînă, pregătindu-mă pt. testul de mîine. Ma-i că nu înţelegeam nimic din ceea ce citeam, dar e şi firesc că să nu i-au nimic, numărînd oi în gînd. Spre fericirea mea lăsînd PC-ul aprins şi Skype-ul conectat, am auzit piuitul de "incoming message" şi acesta o fost ultimul indiciu ca să l-as cartea. După aia cînd am realizat că chimia nu m-ai are nici-o şansăSursa
2010-09-26 19:29:33