Şeful Statului Major General al Armatei Române a fost în vizită la Chişinău
Galerie de poze - link către www.army.md În zilele de 23 şi 24 septembrie, o delegaţie militară română, condusă de amiralul Gheorghe Marin, s-a aflat în vizită de lucru la Chişinău, la invitaţia şefului Marelui Stat Major al Armatei Naţionale a Republicii Moldova, general de brigadă Iurie Dominic. Delegaţia militară din România a vizitat, între altele, cimitirul ostaşilor români din localitateaSursa
2010-09-25 20:29:16