Bicicleta de buzunar cu electromotor
Nu te-ai gandit vreodata sa renunti la masina si apelezi la bicicleta?Oricum sau gandit altii pentru tine, pentru ca in ultimii ani bicicleta a devenit un mijloc de transport destul de popular.Astfel au fost facuti ceva pasi in acest domeniu pentru a inventa aceasta bicileta de buzunar.Minunea este ca are motor![](http://1.bp.blogspot.com/_1Q7Z6VbjIKE/TJ33jkdOinI/AAAAAAAAASA/8sIafKS1D40/s1600/post-3-12851420874537.jpg)
Cantareste in jur de 10-15 kg(cam grea pentru domnisoara din imagine).Are un electromotor destul de puternic(pentru a-l incarca e nevoie de vreo 3 ore)cu usurinta atingand viteza de 20 km/h.
Si costa...900-1000$
![](http://2.bp.blogspot.com/_1Q7Z6VbjIKE/TJ33DhgGFvI/AAAAAAAAAR4/EVKw4X8H8EY/s640/post-3-12851421211976.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_1Q7Z6VbjIKE/TJ35OF-WmUI/AAAAAAAAASE/V6cQH9ntdVg/s640/post-3-12851421293021.jpg)
Sursa
2010-09-25 16:31:04