GUVERNUL FILAT A AJUNS LA 1 AN DE ZILE!
Acum 365 de zile cabinetul de miniștri condus de liberal-democratul Vlad Filat s-a întrunit în prima sa ședință! De atunci, întruniri ale miniștrilor se desfășurau aproape în fiecare săptămână! S-au avizat proiecte de legi, au fost adoptate diverse hotărâri! Cum apreciaza clasa poltică din Moldova activitatea Guvernului Filat, aflați în continuare! Timp de un an [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=vitaliegutu.wordpress.com&blog=6058814&post=932&subd=vitaliegutu&ref=&feed=1)
Sursa
2010-09-25 16:20:01