o saptamina incarcata...
A fost o saptamina incarcata, dar si foarte frumoasa din punct de vedere profesional. Am fost implicat intr-o conferinta foarte buna organizata de Igor Botan (ADEPT) si colegii sai de la Zone Grises din Franta in sala de conferinte de la Soros Moldova. Multe opinii, interesante... Mi-a placut in special panelul economic unde au avut rapoarte Valeriu Prohnitchi, Alexandru Oprunenco si AlexandruSursa
2007-06-08 09:35:25