Doar personal
Mâine mai fac o excursie la Bucureşti, marţi e marele eveniment, după sper să ajung pentru câteva zile la mare, nu ştiu încă în ce staţiune. Biletul la Bucureşti s-a ieftinit de la 207 lei la 200 cu autocarul (sau poate e autocar mai prost decât cel de data trecută?). Cel de data trecută era prea înalt şi rupea crengile copacilor. :)))Nişte cunoştinţe din Lituania vin în vizită, din păcate nu voi fi pe loc.
Sursa
2007-08-18 03:16:01