tocmai acele cuvinte și acele idei de care are nevoie fiecare din noi
Jurnal TV n-are obraz. Ca să-i pui în asemenea încurcătură pe marii politicieni de la noi, trebuie să ai curaj. Recunosc, cu un nod în gât am privit acest reportaj:Că s-au proptit la cifre îi mai înțeleg. Eu prin clasa a noua când profa m-a întrebat anii de naștere ai părinților mei, mă pierdusem și i-am încurcat. La urma urmei, ce importanță au anii de viață ai poetului, importante nu suntSursa
2010-01-15 18:00:00