Fabrica de Staruri 2
Ce parere aveti ? Va fi ceva nou ? Daca aveti talent si vreti sa participati , de pe 25 pe 29 Ianuarie e CASTING pentru participarea la FS2 . In club "Drive" . (109, CALEA ORHEIULUI STR.) Conditiile de participare sunt : Virsta cuprinsa intre 18-28 ani. Cetatean sau rezident al Republicii Moldova.Talent musical si artistic.Disponibilitate pentru 4 luni de filmari pentru proiect incepind cu luna februarie 2010.Starea sanatatii corespunzatoare cerintelor proiectului, prezenta buletinului de identitate![](http://fabrica.md/Fabrica2/Fabrica_de_staruri_2_files/shapeimage_1.png)
![](http://fabrica.md/Fabrica2/Fabrica_de_staruri_2_files/shapeimage_4.png)
Sursa
2010-01-15 12:28:00