Piesa lui Pavel Turcu, chiar e o prostie?
Piesa lui Pavel Turcu are o mulţime de contestatari. În principiu aceştia pot fi împărţiţi în două grupe. Prima grupă de contestatari, care este şi cea mai numeroasă, de 70-80% din toţi, sunt cei care îşi revarsă atenţia în special asupra interpretului, făcîndu-l în tot felul. E de-ajuns să citeşti cîteva comentarii pe youtube ca să te cruceşti de "minunăţia" şi diversitatea cuvintelor obscene cuSursa
2010-01-10 18:10:21