Despre facebook, twitter, bloggeri şi Pavel Turcu
Suntem moldoveni, trăim în Republica Moldova, ne place sau nu. La unii le place de BsB, unii ascultă Lăutarii iar alţii de ceva timp îl ascultă pe Pavel Turcu. Şi ce? Care e problema? Unii, mari şi tari din buzunarele altora, sau apucat să numească bloggerii blegi sau proşti. Foarte frumos, moldoveni nna. S-au dus pe la [...]Sursa
2010-01-10 13:37:10