Eveniment
La finele lunii august, voluntraii proiectului “Disability with Ability” vor organiza o expoziţie cu vînzare a obiectelor de artă şi artizanat create de copiii şi tinerii cu disabilităţi. Evenimentul va oferi posibilitatea tinerilor să-ţi expună lucrările şi să se facă cunoscuţi publicului din Chişinău. Costurile proiectului vor acoperi taxa de participare a tinerilor la expoziţe, [...]Sursa
2007-08-13 17:23:30