Bărbaţii preferă blondele sau brunetele?
Răspunsul este: bărbaţii preferă blondele ŞI brunetele, în cazul în care acestea sunt băutoare de bere. Un sondaj demonstrează faptul că bărbaţii preferă femeile care beau bere de la prima întîlnire, în locul celora care aleg să bea vin, cocktailuri şi alte băuturi considerate a fi mai «feminine ». Bărbaţii au impresia că femeile băutoare de bere [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=estilat.wordpress.com&blog=11127781&post=210&subd=estilat&ref=&feed=1)
Sursa
2010-01-09 13:02:58