Întâlnirea studenților Institutului de Studii Biblice Inductive din Moldova
La data de 16 ianuarie, de la orele 10:00 până la 14:00, în incinta Bisericii “Golgota” (str. Ialoveni 2, în regiunea Gării Auto de Sud-Vest) va avea loc întâlnirea tuturor studenților și abslovenților Institutului de Studii Biblice Inductive din Moldova. La această întâlnire vom discuta despre rezultatele activității în anul 2009 și planurile pentru 2010. De asemenea, vom discuta aspecte practice cum sunt pregătirea lucrărilor individuale, formarea grupelor și predarea în grupe și alte subiecte importante. Invităm pe toți studenții la această întâlnire și le amintim să-și aducă carnetele de student în cazul când doresc să și le completeze cu notele care le lipsesc în carnete.
Administrația Instituului
Articole similare:- Vă invităm la sesiunea "Studierea unui subiect controvesrat din Biblie"
- Învaţă PowerPoint şi Epistola lui Iacov la sesiuna Institutului de Studii Biblice Inductive
- Întâlnire cu doctorul în drept Peter Costea
- În curând se va preda sesiunea Creşterea Bisericii la Institutul de Studii Biblice Inductive din Moldova
- Admiterea la Institutul de Studii Biblice Inductive din Moldova
Sursa
2010-01-08 09:05:00