media cu medie sub mediocru
ok, nu chiar toti moldovenii doar aia de la noutati, sau cum le place lor sa fie numiti de la MEDIA. Mai urmaresc si eu din cand in cand (adica zilnic) noutatile din tara, metoda fiind una - internet. Ca sa spun ca ii jale mare cu noutatile moldovenesti pe net ar fi putin si lejer. Ii tare mare jale ... Ce-mi doresc? Nimic deosebit, doar (at least) un site cu noutati recente, relevante, scriseSursa
2010-01-07 10:08:57