Basarabenii blocheaza granita cu Romania !
Traficul rutier şi de persoane în Vama Albiţa, pe sensul de intrare în România, s-a dublat în ultimele 24 de ore. Acest luucru s-a întâmplat pentru că tot mai mulţi cetăţeni moldoveni aleg staţiunile de schi din România pentru a petrece Sărbătorile... Pentru articolul complet, va rugam sa vizitati blogul Tribuna-Basarabiei.blogspot.comSursa
2010-01-05 20:25:33