Închinarea vine din inimă şi asta se vede
N-am să vorbesc despre gusturi şi prefeinţe muzicale. Închinare prin muzică este mai mult decât gusturi şi preferinţe. Poate n-ar trebui să mai adaug nimic referitor la acest subiect, am să las videourile de mai jos să vorbească. Un singur lucru vreau să ştiţi, închinarea prin muzică vine dintr-o trăire personală, specifică şi autentică cu [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=sergiudrummer.wordpress.com&blog=6400307&post=777&subd=sergiudrummer&ref=&feed=1)
Sursa
2009-12-29 13:47:14