Gregory a plecat, Mulius s-a întors !


Fiţi pe pace. Mi-a sărit un pic ţandra şi am vrut să dau totul naibii,dar draga Grisa, Grigore, Gregory, Greg, Grisuta, Grigoras – m-am întors (deşi nu se ştie pe cît timp).
Sunt curioasă cum de parola a nimerit la un băiat. Oare sunt fete care citesc blogul meu?
Grişa, du-te la culcare, te iert – pentru că eşti bărbat(sau cel puţin ai din atribute), iar mie….îmi plac bărbaţii.
Tre să fie frumos să fii bărbat…
Bărbaţii nu se epilează,nu se rad pe picioare.
Bărbaţii nu se machiază şi nici nu petrec minimum 30 de minute în faţa oglinzii de fiecare dată cînd vor să iasă în casă.
Bărbaţii nu se uită la telenovele şi nu plîng cînd Jose Antonio o părăseşte cu tot cu copil pe Juanita…în stradă!
Bărbaţii nu trebuie să se grăbească după servici acasă ca să facă de mîncare sau curăţenie, dar se pot duce să bea o bere cu paţanii!
Bărbaţii pot juca fotbal oriunde,deci nu aruncă bani pe fitnessuri-shmitnessuri!
Bărbaţii pot apuca de fund o femeie care trece pe alături, indiferent dacă ştiu cum o cheamă sau nu.
Bărbaţii se pot lăuda cu lungimea penisului,chiar dacă nu au cu ce se lăuda.
Bărbaţii pot să se îmbete şi să cadă pe jos. (am zis eu că-i frumos să fii mujic!)
Bărbaţii pot să frece tot ce vor ei de cîte ori vor ei şi oriunde vor ei.(…eh….)
Bărbaţii pot avea o colecţie impresionantă de porno fără ca s-o ţină în hidden folder.

Ultima prerogativă menţionată mă pune pe gînduri în mod deosebit. De ce eu nu pot avea filme porno pe calculator,care să stea în văzul tuturor? De ce nu pot masturba liniştită? De ce nu mă pot scărpina liniştită la organele mele genitale în public? Ah,daaaaa,blin…sunt femeie! Femeile tipa nu au voie. Ce barbă!


Sursa
2009-12-28 00:58:00



Comenteaza





Ultimele 25 posturi adăugate

04:41:00LACONIC YES-EU —» Leo Butnaru
12:30:00,,Direcții strategice de activitate a bibliotecii în anul – 2026” —» Biblioteca Publică or.Rîşcani
05:17:00JURNAL —» Leo Butnaru
17:40:00Republica Moldova își prezintă sectorul IT în Germania și promovează noi parteneriate tehnologice 🛰️ —» Sandu GRECU
16:58:00Drum deschis spre carieră: UTM și AMALT semnează un parteneriat pe 5 ani pentru studenți 🧑‍🎓 —» Sandu GRECU
10:35:00Cum pot comunitățile utiliza eficient energia și face economii pe timp de iarnă și vară? —» Sandu GRECU
10:20:00Utilizăm energia eficient - soluții de eficiență energetică în gospodărie —» Sandu GRECU
08:13:07Mundus Vini: un vin surpriză ia titlul „Best of show Moldova sparkling” —» Fine Wine
07:09:00DIN POEZIA ITALIANĂ —» Leo Butnaru
17:59:00DIALOG DESPRE ARTA TRADUCERII —» Leo Butnaru
07:32:02Arhitectura unui brand personal sau profesional: între substanță, diferențiere și încredere —» Efrosnatalita’s Blog
06:08:00DIN COSMOGRAME —» Leo Butnaru
21:41:54Industria calului în galop —» APort | "Pentru un român care știe citi, cel mai greu lucru e să nu scrie." I.L. Carag
18:50:24Vai sărmana turturică… adăpostită la Purcari! —» Fine Wine
11:55:26Mărțișor, 2026 —» CHIŞINĂU MUZICAL | Blogul Bibliotecii de Arte "Tudor Arghezi"
06:09:00VIN SĂRBĂTORILE —» Leo Butnaru
06:39:00DIN POEZIA LUMII —» Leo Butnaru
07:42:00Женское счастье. —» Александр Ищенко - Размышления
06:38:00MINISTERUL... MISTERIULUI —» Leo Butnaru
07:09:00Alone —» Andrei LANGA. Blogul personal
06:15:00REFLECȚII —» Leo Butnaru
17:18:00Calea Lactee —» Andrei LANGA. Blogul personal
07:24:00DIN POEZIA EUROPEI —» Leo Butnaru
12:24:29Bastus si Gerula —» APort | "Pentru un român care știe citi, cel mai greu lucru e să nu scrie." I.L. Carag
13:16:00Haină —» Andrei LANGA. Blogul personal